2.2.06

Nowa kolekcja „Gazety Wyborczej"

Agora uruchamia kolejną kolekcję dla czytelników „Gazety Wyborczej". Tym razem do kiosków trafi 30 przebojów europejskiego i amerykańskiego kina.

Kolekcja hitów europejskiego i amerykańskiego kina startuje 9 lutego filmem „Imię róży”. Będzie go można kupić w kioskach wraz ze specjalnym wydaniem „Gazety Wyborczej” za 2,50 zł.

„Kolejne pozycje serii będą sprzedawane w czwartki z »Gazetą «. Cena jednej książki z płytą DVD to 27 zł plus cena »Gazety «”, czytamy w komunikacie Agory (wydawcy „Gazety Wyborczej”).

Do każdej płyty dołączona będzie książka z materiałami o twórcach filmu. W kolekcji znajdą się filmy takich reżyserów jak Milos Forman, Roman Polański, Michelangelo Antonioni, Steven Spielberg, Alfred Hitchcock, Andrzej Wajda czy Stanley Kubrick.

Wydawcą serii jest spółka Mediasat Poland, a większość filmów pochodzi z bibliotek Warner Home Video.

Obecnie Agora prowadzi dwie serie wydawnicze:
  • „Podróże marzeń" (sprzedawaną wraz z sobotnimi wydaniami „Gazety Wyborczej"),
  • „Wielcy kompozytorzy" (sprzedawaną ze środowymi wydaniami dziennika).

Źródło: Agora

> Tag: , ,

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

dokąd to zmierza? gazety wciąż są jeszcze głównym produktem czy już tylko gadżetem do filmów/kosmetyków/japonek/wibratorów?

Krzysztof Urbanowicz pisze...

Gdzie to zmierza? Tego nikt nie wie. Sami wydawcy wiedza tylko jedno: trzeba kontynuowac, bo nie mozna sie z tej spirali wycofac.

Gazety czy gazdety? Gadzety sprzedaja gazety, bo sama tresc gazet juz nie jest w stanie zatrzymac czy przyciagnac czytelnikow. Dzis gazeta+gadzet to duet, coz, to znak czasow.