6.12.06

Tak wygląda nowa formuła „Gazety Olsztyńskiej"Tak wygląda nowa formuła „Gazety Olsztyńskiej". Jest uporządkowana, teksty są krótsze, zdjecia trochę większe, dużo „główek", zmieniła się też czcionka.

Szkoda, że nie zmieniło się logo, które się postarzało. Ale ogólnie mnie się podoba, a Państwu?

> Tag: , , , ,

5 komentarzy:

Adam, Blog o Internecie pisze...

ja jestem wręcz zachwycony :)

jestem ciekaw czy brał Pan lub Mediapolis udział w tej ewolucji /pamiętam że swego czasu w GO był wywiad z Panem/?

ciekawy jestem jakie będą reakcje czytelników bo to chyba najważniejsze...

msierant pisze...

Nie wiem jak wyglądała poprzednia wersja, ale ta jest całkiem niezła...

MediaFun pisze...

wygląda przyjemnie, podoba mi się duża fotka (lokalna), dzisiaj obejrzałem sobie aktualną jedynkę na www.gazetaolsztynska.pl. Font i kolor tytułu mi się podoba mnie, ale podejrzewam, że to było niezmiennie.
Jedna uwaga (bo akurat czesto sobie obserwuję np Głos Koszaliński i reklamy na jedynce). Czy redakcja dostała jakieś wytyczne (a właściwie zakaz) umieszczania reklam na pierwszej stronie. Bo bez reklam wygląda fajnie, ale jak dojdzie 1/4 strony w bombkach, mikołajach i innych prezentach to będzie to trochę inaczej wyglądało.

www.issi.pl pisze...

Niezbyt mi się podoba to logo (zwłaszcza kolor i wielkość). Czy na stronie głównej aż tak iwiele przestrzeni powinien zajmować tytuł i zdjęcie? :-)
---
ISSI.pl - Internetowy Samorządowy Serwis Informacyjny

tomek pisze...

Odpowiadam. 1. Winieta jest niezmienna. 2. Reklama na jedynce jest określona w zasadach projektu redakcyjnego. Nie ma strachu, nie będzie 1/4 strony :)