Nowe dodatki prawne w „Gazecie Olsztyńskiej" i „Dzienniku Elbląskim"

Dzienniki regionalne „Gazeta Olsztyńska" i „Dziennik Elbląski", wydawane przez grupę wydawniczą Edytor, rozpoczynają w tym tygodniu publikację cyklu 8 dodatków poradniczych przygotowywanych we współpracy z redakcją „Gazety Prawnej".

Co tydzień, w środę, czytelnicy gazety znajdą porady specjalistów dotyczące m.in. załatwiania formalności przy budowie domu, zasad rozliczania się z fiskusem i przepisów prawa. Dodatki są cztero-stronicowe. Będą wydawane na żółtym papierze, tak jak „Gazeta Prawna".

„Z naszych badań wynika, że czytelnicy potrzebują tego typu poradnictwa. Chcemy zaspokoić tę potrzebę. Dzięki współpracy z Gazetą Prawną jesteśmy w stanie dać naszym czytelnikom atrakcyjny prezent wysokiej jakości", mówi Adam Biały, dyrektor Działu Promocji i Sprzedaży „Gazety Olsztyńskiej".

To już drugi cykl dodatków poradniczych wydawanych przez „Gazetę Olsztyńską" we współpracy z „‚Gazetą Prawną". Pierwszy, opublikowany w 2004 r., pozwolił „Gazecie Olsztyńskiej" na wzrost sprzedaży o 10%, wg Adama Białego.

Źrodło: „Gazeta Olsztyńska"

> Tag:

Komentarze