„Financial Times" po polsku w Onecie

„Co mają wspólnego zespół Artic Monkeys, książki z drugiej ręki, turystyka i randkowanie? Wszystkie te sprawy zostały zrewolucjonizowane prze internet – medium, które do tego stopnia wsiąkło w nasze codzienne życie, że niemal go nie zauważamy", pisze po polsku wczorajszy „Financial Times".

Dla zainteresowanych informacją ekonomiczną z najlepszych źródeł, polecam nieodłatny serwis Onetu z wybranymi artykułami z prestiżowego dziennika „Financial Times". Teksty są po polsku i po angielsku.

Serwis oferuje także archiwum z materiałami z ostatnich 30 dni.

Jak widać, Onet nie zasypia gruszek w popiele. Z doświadczeń amerykanskich i europejskich wynika, że tego rodzaju inicjatywy pomagają zwiększyć ilość gości i oglądanych stron. Jestem tego najlepszym przykładem, gdyż już wrzuciłem ten adres do moich „Top Ten po polsku", które czytam codziennie.

Artykuły z „FT" można również znaleźć po polsku na stronach „Rzeczpospolitej". Choć bardzo cenię ten dziennik, osobiście nie korzystam z jego website, gdyż jest brzydki, staromodny, nieergonomiczny i niefunkcjonalny. To jedne z najgorszych stron internetowych gazet w Polsce

> Tag: , , ,

Komentarze