„Życie Warszawy" wydaje dodatek o nieruchomościach niedostępny w internecie

Kolorowy baner z napisem „W Życiu Warszawy tysiące mieszkań, domów, działek..." miga na stronach internetowych stołecznego dziennika.

Na próżno jednak chcielibyśmy zobaczyć to bogactwo zachwalanych w komunikacie prasowym ofert nieruchomości z rynku wtórnego ze zdjeciami. Baner jest nieaktywny.

Nie ma też żadnej klasycznej zakładki prowadzącej do pierwszego numeru dodatku pt. „Forum Rynku Nieruchomości" wydanego wczoraj przez „Życie Warszawy" we współpracy z Warszawskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Forum jest miesięcznikiem. Wychodzi w pierwszy poniedziałek miesiąca z całym nakładem gazety, której cena sie nie zmienia.

Wydaje mi się, że błędem jest wydawanie dodatku o nieruchomościach bez wersji on-line. Co prawda ogłoszenia o nieruchomosciach jeszcze nie wyemigrowały całkowicie do internetu, co stanie się prawdopodobnie w najbliższych latach, ale spora część klientów, szczególnie w dużych miastach, oczekuje ich wersji on-line, obowiązkowo ze zdjeciami, lub video, nawet z telefonu komórkowego.

Źródło: „Życie Warszawy"

> Tag: , ,

Komentarze