Są już pierwsze zjęcia iPoda wideo

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego iPoda wideo. Ten młodszy brat kultowego iPoda audio wybiera się właśnie na podbój świata.

Na specjalistycznym blogu ThinkSecret iPod wideo króluje od ponad tygodnia. IPodowa gorączka panuje też na prestiżowym blogu Engadget.

iPod zapoczątkował ogólnoświatową modę na płatne mp3 (za 0,99 dolara), którego miliardowa sztuka sprzedała się w serwisie iTunes firmy Apple kilka dni temu. Twórcy iPoda wideo liczą na podobny sukces.

Źrodło: ThinkSecret, Engadget

> Tag: , , , ,

Komentarze

Anonimowy pisze…
Kilka dni wcześniej pojawiło się inne zdjęcie, bardzo podobne, a potem wideo: http://youtube.com/watch?v=cVu4_GhOHZ8 które pokazało, że to nie była prawda. To nowe zdjęcie wygląda dużo ładniej, ale nadal nie wiadomo czy rzeczywiście iPod Video.
Dziekuje za informacje.
Anonimowy pisze…
Bardzo prosze. Ale dlaczego zmoderowal Pan moj komentarz negatywnie? Nie sadze, by byl to dobry sposob na komunikacje z czytelnikami...
Wprost przeciwnie, moja odpowiedz nie byla negatywna, tylko jka najbardziej POZYTYWNA.

Nie mialem zadnej informacji na temat, o ktorym Pan napisal i rzeczywiscie dziekowalem za ciekawego newsa. Chcialem go nawet wlaczyc do wpisu, ale... nie zdazylem.

Pozdrawiam.