Linki 16.08.06

 • Nowy społecznościowy serwis ogłoszeniowy Agory
  Agora szykuje alternatywny, czy raczej komplementarny dla własnego Aaaby.pl, serwis ogłoszeniowy. Pod adresem Dwukropek.pl można już podejrzeć jego wersję testową. Dwukropek umożliwia darmową publikację ogłoszeń w 21 określonych regionach kraju i 9 głównych kategoriach tematycznych. W zamierzeniu pomysłodawców zbudują go sami internauci - tak jak sami zbudowali Craigslist. Przyjazny interfejs i proste mechanizmy publikacji to jego główne atuty. Jaki jest jego biznesowy sens?
  Źrodło: Internet Standard
  > Tag: ,
 • "Życie jest piękne" znika z kiosków
  Po czterech miesiącach "Dziennik" zrezygnował z sobotniego dodatku dla kobiet "Życie jest piękne"
  Źrodło: gazeta.pl
  > Tag: , ,
 • Dyskusja nt. ulubionych blogów
  Źrodło: gazeta.pl
  > Tag: ,
 • Prezydent Iranu pisze bloga
  Źrodło: blog no ims!
  > Tag: ,
 • Wysyp filmów w sieci
  Aby wypożyczyć film, nie trzeba już będzie ruszać się z domu. Po wakacjach rusza Netino - pierwsza w Polsce internetowa wypożyczalnia filmów. Jednak filmy i seriale do obejrzenia o dowolnej porze zaoferują też inne firmy.
  Źrodło: gazeta.pl
  > Tag: ,

Komentarze

Anonimowy pisze…
nie jestem pewien, dlaczego dwukropek Agory zasluguje od razu na miano serwisu spolecznosciowego. wiem, ze jest to modne ostatnio okreslenie (paradoksalnie mimo paskudnego brzmienia tego slowa), ale nie warto go rozwadniac. ogloszenia w dwukropku rzeczywiscie beda publikowac uzytkownicy, w tym sensie mozna argumentowac, ze serwis stworza, ale spolecznosci trudno sie tam spodziewac, sam craigslist spolecznoscia raczej tez nie jest.