3 marca 2007

Przegląd prasy 3.03.07

 • W TVP boją się zemsty Małgorzaty Raczyńskiej
  W poniedziałek do TVP wraca Małgorzata Raczyńska, największa przeciwniczka zwolnionego Bronisława Wildsteina. Jej powrót na Woronicza może okazać się większą rewolucją dla pracowników telewizji publicznej niż objęcie przez Andrzeja Urbańskiego z PiS funkcji prezesa.
  > Źródło: „Dziennik"
  > Tag: , , , , ,
 • Prasa katolicka ma swój dom mediowy
  Rok temu Agencja Informacyjna MultiKulti uruchomiła biuro sprzedaży reklam w prasie katolickiej. Teraz zostanie ono przekształcone na pierwszy w Polsce dom mediowy prasy katolickiej.
  > Źródło: Medialink
  > Tag: , , , ,
 • BBC uruchamia kanały w YouTube
  Brytyjska stacja publiczna podpisała wczoraj umowę z YouTube. W najpopularniejszym serwisie z plikami wideo BBC uruchomi trzy kanały z własnymi produkcjami.
  > Źródło: Gazeta.pl
  > Tag: , , , , , , ,
 • Twórcy wideo zarabiają w internecie
  Internet coraz częściej staje się sceną dla wszelakiej twórczości. Ci, którzy mają ciekawy pomysł na filmik wideo i zamieszczą go w sieci, mają szansę zarobić nawet 25 tys. dolarów.
  > Źródło: „New York Times" (Gazeta.pl)
  > Tag: , , , ,
 • Osiem cech Web 2.0
  Serwisy Web 2.0 to dość ryzykowne inwestycje. Można poświęcić wiele pracy i pieniędzy, a tuż przed prezentacją produktu okazuje się, że ktoś zrobił to trochę lepiej od nas, albo co gorsza, że nasz projekt po prostu nie przypadł do gustu użytkownikom. Przy rozwoju serwisu z pomocą mogą przyjść fundusze typu venture-capital, które zapewniają zarówno wsparcie finansowe jak i strategiczne. Sean Seton-Rogers z europejskiego oddziału funduszu VC Benchmark Capital był gościem konferencji TMT Ventures na której przedstawił prezentację zatytułowaną "Rozwój europejskich serwisów Web 2.0".
  > Źródło: Internet Standard
  > Tag: ,

Brak komentarzy: