23 marca 2007

Przegląd prasy 23.03.07

 • Tygodniki nadal spadają
  Prawie wszystkie największe tygodniki społeczno-polityczne zakończyły styczeń spadkami sprzedaży. Wynik udało się poprawić jedynie "Wprost".
  > Źródło: „Gazeta Wyborcza"
  > Tag: , , ,
 • Zła wiadomość dla czytelników. Po długich miesiącach kosztownego rywalizowania niskimi cenami wydawcy kolorowych magazynów zaczynają w końcu wprowadzać podwyżki
  > Źródło: „Rzeczpospolita"
  > Tag: , , ,
 • Grupa Bonnier, szwedzki koncern medialny, podpisała umowę, na mocy której przejmie kontrolę w firmie Nordic Broadcasting, do której należy m.in. fińska Grupa MTV i szwedzka telewizja TV4. Bonnier odkupi od spółki Proventus połowę udziałów w Nordic Broadcasting.
  > Źródło: „Rzeczpospolita"
  > Tag: , , ,
 • "Gazeta Wyborcza" i artykuł o seksaferze najczęściej cytowane w 2006 roku
  ”Gazeta Wyborcza” była najczęściej cytowanym medium w 2006 roku – wynika z rocznego zestawienia przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.
  > Źródło: „Press"
  > Tag: , , ,
 • Interia.pl startuje z telewizją informacyjną
  Interia uruchomiła serwis agregujący treści multimedialne dostępne w portalu - Interia TV.. Użytkownicy oglądać mogą materiały własne dziennikarzy portalu, agencji informacyjnej Reuters, AFP, telewizji TV Biznes, Polsatu, Canal+ oraz materiały produkowane na zlecenie o tematyce motoryzacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej. Interia TV w odróżnieniu od wcześniejszego "rozrywkowego" projektu TV.Interia.pl (który ma nową nazwę Live.Interia.pl), bazuje na materiale wideo dostępnym na żądanie, nie jest telewizją graną na żywo.
  > Źródło: Internet Standard
  > Tag: ,
 • Debiut internetowej Pardon.tv
  Pardon.pl jest bogatszy o własny serwis wideo. W debiutanckim materiale reporter Pardonu Mariusz Influecki odpytuje dwoje posłów: Artura Zawiszę (PiS) i Julię Piterę (PO). Jak Wam się podoba?
  > Źródło: blog Piąta Władza
  > Tag: ,
 • Podcasty w Bankier.pl
  Portal Finansowy Bankier.pl przy współpracy z Radiem WAWA uruchomił w oparciu o technologię podcastingu - serwis Audio News Bankier.pl. Poranny serwis gospodarczo-ekonomiczny jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Bankier.pl.
  > Źródło: Webinside
  > Tag: ,
 • Pierwsze wyniki popularności stron w nowym roku
  Gemius po raz pierwszy w nowym roku opublikował wyniki najpopularniejszych stron internetowych w Polsce. W czołówce bez zmian, ale warto zwrócić uwagę na wysoką pozycję Pino.pl.
  > Źródło: Webinside
  > Tag:

Brak komentarzy: