Onet.pl szuka talentów


Onet.pl szuka talentów. Największy polski portal ogłosił konkurs na najlepsze amatorskie nagrania wideo, we współpracy z telewizją Kino Polska oraz Mistrzowską Szkołą Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy,

„Przez siedem miesięcy czekamy na Wasze dzieła! Nieważny ile trwa Wasz film i jakiej tematyki dotyczy - obejrzymy wszystkie, każdy ma szansę na nagrodę! Jednak uwaga: co miesiąc oceniamy je inaczej"- zachęcają organizatorzy.

W lutym spośród wszystkich nadesłanych propozycji jury wybrało najlepszy film opowiadający o miłości. W marcu sędziowie zadecydowali, który z przysłanych obrazów w najciekawszy sposób mówi o kobietach. W kolejnych miesiącach docenione zostaną dzieła w najbardziej interesujący sposób traktujące o: nadziei, szkole, humorze, podróżach i karierze.

Nadesłane do redakcji serwisu film.onet.pl produkcje trafią na stronę KinOFFteka.pl i będą oceniane zarówno przez użytkowników portalu, jak i profesjonalne jury. Co miesiąc wyłoniony zostanie jeden laureat plebiscytu użytkowników i jeden – jury.

Po siedmiu miesiącach jurorzy wybiorą z dotychczasowych zwycięzców czterech twórców, którzy będą doskonalić swój warsztat w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

> Zródło: Onet.pl

> Tag: , , , , ,

Komentarze