Marek Siwiec z SLD tworzy pierwszy w Polsce polityczny wideo blogŁukasz Medeksza z bloga Piąta Władza odkrył nie lada gratkę w blogosferze: nowy vlog, czyli wideo blog Marka Siwca, europosła SLD. To pierwszy polityczny vlog w Polsce.

Siwiec jest stremowany, mówi tak jak siedzi - sztywno, ale liczy się odwaga. Spróbował, nie do końca wyszło, ale to przecież pierwszy raz! Swój klip wideo umieścił na YouTube, największym serwisie na świecie do dzielenia się i przechowywania wideo zakupionym przez Google.

Podobnie jak we Francji, polska lewica szybciej niż prawica zaczyna rozumieć jak działa internet, jak można w nim promować siebie i swoją partię, oraz jak szukać nowych wyborców, bo przecież i o to Markowi Siwcowi chodzi.

> Źródło: blog Piąta Władza

> Tag: , , ,

Komentarze

Anonimowy pisze…
Ja nie zauważyłem, aby lewica lepiej rozumiała internet. Wśród najbardziej poczytnych blogów polityków są osoby z bardzo różnych partii. Myślę, że na razie raczej pojedynczy politycy pomału odkrywają internet. Dużo muszą się jeszcze nauczyć wszystkie partie...
Jeśli chodzi o publicystów to raczej przeważają prawicowi (np. bardzo poczytny salon24, czy też popularne blogi Kataryny oraz Galby...).
Anonimowy pisze…
On to sie nadaje chyba tylko do calowania ziemii kaliskiej. Zenada.
Anonimowy pisze…
To świetnie pokazuje wyobrażenia polityków o tym, jak powinni oni i ich "przesłanie" prezentowane w formie wizualne.

Gadający łeb!