Nowe widgety Itsmynews dla „Le Monde", „Le Figaro" i „The New York TImes"Itsmynews stworzył nowe widgety z kanałami RSS dla „Le Monde", „Le Figaro", „L'Equipe" i „The New York Times". Widgety wkleja się na strony internetowe, m. in. na blogi, tak jak ja to zrobiłem na prawej kolumnie Media Cafe Polska.

Żeby ściągnąć taki widget, trzeba kliknąć w „Add to your website" na dole okienka i wkleić kod w odpowiednie miejsce na stronie lub na blogu.

Itsmynews to czytnik kanałów RSS-ów pozwalający na abonament na cały lub część jakiegś serwisu, np. tylko na informacje o nowych witrynach Web 2.0 w „Gazecie Wyborczej", „Le Figaro" lub „The New York Times". Itsmynews został stworzony w 2006 r. przez 5W Mignon-Media*.


> Tag: , ,

* Disclosure: Pracuję z 5W Mignon-Media jako konsultant.

Komentarze

Jan Dudulski pisze…
e tam, google reader i wrzucam to czym chcę zaciekawić, a jak ktoś chce jakąś z gazet, to sobie pod czytnik podpina odpowiedni rss.

zbędny bajer.
Judy O'Connell pisze…
This is great! Thank you for alerting me to this service - I haven't seen it on other blogs yet. Thank you also for commenting on my Slideshare presentation about Libraries and Web 2.0.
Anonimowy pisze…
Apeluję o ograniczenie liczby widgetów na tej stronie... Serio. Firefox na 1GB Ram i procesorze dwurdzeniowym dusi się....