Zapraszam na drugie spotkanie Yulbiz Warszawa 28 sierpnia 2007 r.

Zapraszam na drugie spotkanie Yulbiz Warszawa, nieformalnego klub blogerów ze środowiska biznesu, dziennikarzy i przedsiębiorców nowej ekonomii.

Odbędzie się ono 28 sierpnia 2007 r. w warszawskiej restauracji KOM - ul. Zielna 37 w godz. od 19.oo do 24.00. Pierwsze spotkanie odbyło się 17 lipca 2007 roku w Warszawie. Też zaczęło się o 19.00, ale lepiej nie mówić o której się skończyło...

Jeżeli jesteście zainteresowani, proszę wpisywać się na liste uczestników w celu rezerwacji odpowiedniej ilości potraw na kolację (szwedzki stół), którą zamówimy w restauracji KOM jeśli znajdziemy sponsora, a wiele na to wskazuje.

Przy okazji informuję kolegów z Wrocławia, Poznania i Gdańska, którzy wyrazili zainteresowanie wylansowaniem lokalnych Yulbiz'ów, że mam na to zgodę twórcy tego projektu, kanadyjskiego przedsiębiorcy i blogera, Michelle Leblanc, który będzie naszym pierwszym gościem. Będzie mówił o marketingu w internecie.

> Wiedzieć więcej:
Ok. 30 osób na pierwszym spotkaniu Yulbiz Warszawa 17.07.07
Relacja ze spotkania 17.07.07
Lista uczestników 17.07.07

> Tag: , ,

Komentarze

Unknown pisze…
yes, yes, yes! ;)
Kto był na pierwszym na pewno nie przegapi drugiego spotkania!

Muszę przyznać, że pomysł na spotkania był świetny. Tym razem na pewno będzie jeszcze ciekawiej niż ostatnio więc... Do zobaczenia! :)
Tomasz Topa pisze…
A ja mam takie pytanie - czy na miejscu jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu? Na stronie restauracji nie udało mi się znaleźć informacji o tym...
@ topa

Oczywiscie jest Wi-Fi!
Anonimowy pisze…
Widzę, że na liście uczestników blogerzy zaczynają być rzadkością. ;-)
@ robert drózd

Na dzis dzien, prawie co trzeci zapisany na liscie Yulbiz Warszawa uczestnik spotkania 28 sierpnia 2007 jest blogerem.

Mozliwe, ze jest ich wiecej, ale wszystkich nie znam.