28 października 2007

W radiu Tuba.fm internauci głosują na utwory i tworzą własną playlistę


Grupa Radiowa Agory uruchomiła testową wersję internetowego serwisu radiowego Tuba.fm, w którm internauci mogą łuchać kanałów radiowych i wpływać na ich zawartość - poinformowała Agora w komunikacie.

W serwisie można posłuchać nowych, oryginalnych kanałów muzycznych:
  • Roxy Fresh - najnowsze utwory w rockowym klimacie,
  • Roxy Rewind - przeboje rockowe z kilkunastu ostatnich lat,
  • Złote Przeboje'80 - najlepsze przeboje lat 80.,
  • Złote Przeboje Caffe House - światowe przeboje smooth jazzu i standardy,
  • Kiss the Flow - utwory hip-hop, R'n'B, DanceHall, Ragga,
  • Kiss the Beat - najlepsze beaty i pulsujące dźwiękami utwory,
  • Kiss Hitlist - najpopularniejsze piosenki z list przebojów.
Tuba.fm jest pierwszym polskim serwisem radiowym, w którym użytkownicy mają bezpośredni wpływ na prezentowaną muzykę - w nowych kanałach internetowych mechanizm głosowania na utwory przekłada głosy słuchaczy na ostateczny kształt całej playlisty. Taki sposób interakcji z audytorium był dotychczas wykorzystywany w Radiu Roxy FM w audycji „Roxy Rewolucja”, która cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy.

„Dzięki internetowi udostępniamy słuchaczom kanały radiowe, których nie mieliby szansy usłyszeć w eterze, a także dajemy im możliwość wpływania na ich ostateczny kształt. Chcemy, aby serwis Tuba.fm był w przyszłości miejscem łączącym profesjonalistów radiowych, pasjonatów radia, autorytety muzyczne oraz słuchaczy; tyglem, w którym powstawać będą nowe, ciekawe propozycje programowe" - mówi Bartek Hojka, dyrektor Grupy Radiowej Agory.

Tuba.fm pozwala również słuchać trzech stacji radiowych nadających w eterze:
  • Złote Przeboje,
  • Roxy FM,
  • TOK FM.
W serwisie Tuba.fm znajdują się także informacje o nadchodzących wydarzeniach muzycznych, recenzje płyt i koncertów. Partnerem Tuba.fm jest serwis Infomuzyka.pl.Tuba.fm będzie reklamowana w stacjach radiowych Agory oraz na portalu Gazeta.pl.

> Źródło: Agora

> Tag: , , ,

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Prośba do wszystkich dziennikarzy!

Bardzo proszę o pomoc w umożliwieniu opublikowania na łamach waszej gazety eseju Pana Pawła Paliwody jaki zamieścił na swoim blogu: http://pawelpaliwoda.salon24.pl/43036,index.html

Przemyślenia zawarte w powyższym tekście, doskonale opisują aktualne problemy, tak charakterystyczne dla współczesnej cywilizacji zachodniej.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w opublikowaniu tego eseju.