Biuro ogłoszeniowe Gratka.pl rozpoczyna drugie życie w Second Life

Choć nowy dziennik „Polska The Times" nie dorobił się jeszcze swojej strony internetowej dwa tygodnie po debiucie, jego wydawca, Polskapresse, otwiera dziś biuro ogłoszeniowe Gratka.pl w wirtualnym świecie Second Life.

Nowo otwarte biuro będzie mieścić się w wirtualnym rynku starego miasta Krakowa. Jest to pierwsze w Second Life biuro polskiego serwisu ogłoszeniowego. Gratka.pl, która jest największym polskim serwisem ogłoszeniowym, w wirtualnym świecie będzie rozszerzać i promować swoją działalność, a także informować o nowych produktach wprowadzanych do witryn internetowych.

Dodatkowo, w serwisie internetowym Alegratka.pl zostanie utworzona nowa kategoria ogłoszeń o nazwie „Second Life”, gdzie będzie można dodawać ogłoszenia. Trzy najwyżej ocenione ogłoszenia przez użytkowników Alegratka.pl (ocena za pomocą SMS) będą publikowane w wirtualnym biurze Gratka.pl, a kolejne kilkadziesiąt ogłoszeń będzie można przeglądać na specjalnej tablicy.

„Planujemy pójść dalej niż tylko zaistnieć w Second Life z samym brandem. W przyszłości chcemy umożliwić wszystkim użytkownikom serwisu www.gratka.pl zamieszczanie ogłoszeń w Second Life, a także chcemy zachęcić użytkowników Second Life do zamieszczania swoich ogłoszeń na stronach www.gratka.pl. Jesteśmy przekonani, że taka interaktywna platforma pomiędzy tradycyjną już działalnością w sieci internetowej, a wirtualnym światem stworzonym w Second Life podniesie atrakcyjność naszego serwisu ogłoszeniowego” – mówi Artur Wiśniewski Prezes Zarządu Gratka sp. z o.o.
Według Zbigniewa Woźnowskiego, prezesa Supremum Grup, Second Life to „bardzo wdzięczne narzędzie promocji", a inicjatywa Polskapresse może stać się „wyznacznikiem nowych standardów funkcjonowania serwisów ogłoszeniowych w Polsce".

Jak precyzuje w e-mailu Jacek Shuftan (nick w Second Life) z firmy PODEX, twórcą siedziby Gratki nie była grupa Supremum, jak podałem uprzednio, chociaż biuro znajduje się na ich terenie, a PODEX. Można to sprawdzić chociażby na tabliczce przez honorowej na filarze budynku, lub wpis reklamujący gratkę na forum Second Life: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=1651

> Źródło: Polskapresse

> Tag: , , , , ,

Komentarze

Anonimowy pisze…
Prośba do wszystkich dziennikarzy!

Bardzo proszę o pomoc w umożliwieniu opublikowania na łamach waszej gazety eseju Pana Pawła Paliwody jaki zamieścił na swoim blogu: http://pawelpaliwoda.salon24.pl/43036,index.html

Przemyślenia zawarte w powyższym tekście, doskonale opisują aktualne problemy, tak charakterystyczne dla współczesnej cywilizacji zachodniej.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w opublikowaniu tego eseju.
Anonimowy pisze…
Bardziej przemawia do mnie zwykły portal ogłoszeniowy, taki, gdzie mozna dodawać tradycyjne ogłoszenia, gratka jest ok, ale bardziej czytelny jest http://sprzedajemy.pl łatwiejszy w obsłudze no i nie ma reklam.