24 czerwca 2009

MediaSzum w Łodzi

MediaSzum – to nazwa nowego „forum wymiany myśli” o mediach, które debiutuje dziś o godz. 19.00 w Łodzi. Jego twórcą jest Marek Miller, autor bloga M jak Media.
„Jest to pierwsze na rynku łódzkim wydarzenie poświęcone szeroko pojętej komunikacji, czyli mediom tradycyjnym (prasie, radiu i telewizji), nowym mediom, dziennikarstwu i reklamie (...). Chcielibyśmy aby MediaSzum był cyklicznym forum wymiany myśli, skierowanym do jak najszerszej grupy ludzi mediów: zarówno praktyków, jak i adeptów stawiających w tej branży pierwsze kroki. Dla profesjonalistów spotkania te będą doskonałą platformą do wymiany doświadczeń i pomysłów. Dla młodszych uczestników MediaSzum ma stanowić okazję do zdobycia wiedzy oraz do nawiązania, bądź utrwalenia kontaktów w świecie mediów” - pisze Marek.
Gośćmi specjalnymi tego spotkania, poświęconemu dziennikarstwu tradycyjnemu i obywatelskiemu, blogom oraz reklamie w sieci, będzie Paweł Nowacki, redaktor naczelny i współtwórca serwisu dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl oraz Łukasz Felsztukier, współzałożyciel agencji internetowej Digital One i autor serwisu Mikroblogi.

Więcej informacji na stronie: www.mediaszum.pl.

2 komentarze:

Bartłomiej Juszczyk pisze...

Nie wiem jak to to się rozwija, ale w Łodzi jest jeszcze BoatCamp, który co prawda nie o mediach, ile o branży interaktywnej mawia, ale i to wydarzenie zacne.

Pozdrawiam.

spawanie pisze...

ładny blog!