Prestiżowe Forum IAB odbędzie się 3-4 listopada w Warszawie. Na tej konferencji trzeba być

Najbardziej inspirująca konferencja roku - tak prezentuje się Forum IAB, które odbędzie się w dniach 3-4 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie. Tego typu hasła są w polskim internecie najczęściej bez pokrycia. Ale nie w przypadku prestiżowej organizacji Internet Advertising Bureau

To najlepsza i najlepiej zorganizowana konferencja poświęcona marketingowi w internecie w Polsce. I wyjątkowo na czasie: wyniki badania IAB AdEx przeprowadzonego dla IAB Polska przez firmę doradczą PwC wskazują na rekordowy, 18% wzrost wydatków na reklamę online w pierwszym półroczu 2010 r. w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku w Polsce.


Tegoroczna edycja Forum IAB, czwarta z kolei, oferuje program i prelegentów, których pozazdrościć mogą Nowy Jork, Londyn lub Paryż. W pierwszym dniu konferencji wystąpią m. in.:
Bezpośrednio po konferencji (3 listopada) odbędzie się gala, podczas której rozdane zostaną nagrody przyznane w konkursie kreatywnym Mixx dla najlepszych kampanii reklamowych prowadzonych w internecie w 2010 roku. 

Jury polskich nagród Mixx będzie oceniało i nagradzało kreatywność, skuteczność oraz pomysłowość w wykorzystaniu internetu do działań marketingowych. Nagrody zostaną przyznane w trzynastu kategoriach, oprócz tego wyłoniona zostanie najlepsza kampania tego roku – Best in Show.


Forum IAB jest jak dobre wino. Z roku na rok coraz lepsze.

Komentarze

Pani K. pisze…
To prawda, że z roku na rok forum jest coraz lepsze. Krótko mówiąc cała branża dojrzewa. Z mojego punktu widzenia najlepszy będzie Blok III - IAB market trends & know how.

Pozdrawiam
http://bez-pokory.blogspot.com/