ChatGPT: Plugin Store jak App Store?Wtyczki do ChatGPT mnożą się jak grzyby po deszczu.

Kilka dni temu OpenAI zapowiedział , ze jego dziecko wkrótce będzie miało „oczy i uszy”, czyli wtyczki, które przeniosą to cudo na jeszcze wyższy poziom.

Tym razem wyższy poziom biznesu.

Czy ChatGPT stanie się nowym App Store? Zapytałem dziś o to samego chatGPT.

Oto jego odpowiedź: Nie, ChatGPT nie stanie się nowym App Store. ChatGPT jest narzędziem do generowania tekstu, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania i produkowania treści. Chociaż istnieją wtyczki do ChatGPT, które pozwalają na integrację z innymi narzędziami, ChatGPT nie ma na celu zastępowania App Store ani nie ma możliwości działania jako platforma dla aplikacji.

Oczy i uszy, o których mówi OpenAI, odnoszą się do nowych funkcjonalności, które mają być dodane do ChatGPT, aby ulepszyć jego zdolność do rozumienia i reagowania na mowę i obrazy.

Te nowe funkcjonalności mają pozwolić na jeszcze bardziej naturalną interakcję z ChatGPT. Jednakże, jeli wierzyć ChatGPT, ChatGPT pozostanie narzędziem do generowania tekstu, a nie platformą dla aplikacji".https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7046084465785270272/

Komentarze