Polskapresse zamienia swoją Agencję Prasową na dział krajowy nowego dziennikaWydawnictwo Polskapresse robi następny krok w stronę zapowiadanego dziennika ogólnokrajowego.

Po serii zwolnień w zarządzie, które miały na celu „wyczyszczenie" przedpola dla ekipy nowego wiceprezesa Tomasza Wróblewskiego, Polskapresse postanowiła zlikwidować swoją Agencję Prasową.

Od 1 marca jej miejsce zajmie tworzony dział krajowy dziennika. „Dziennikarze pracujący dotychczas w APP wejdą do zespołu przygotowującego nową ogólnopolską gazetę i w przyszłości podlegać będą szefowi działu krajowego" - czytamy w komunikacie spółki.

> Źródło: Polskapresse

> Tag: , , ,

Komentarze

Anonimowy pisze…
Mam wrażenie, że PP będzie chciała zarzucić nas teraz różnymi komunikatami, aby pokazać, że cały czas coś się dzieje w tej sprawie.
Anonimowy pisze…
Chyba zacznę wierzyć w ten dziennik...
Anonimowy pisze…
APP, przeniesione do działu krajowego, forum wymiany tekstów Koszałek między regionalkami pewnie też zamkną. Powrót do epoki kamienia łupanego ?
Anonimowy pisze…
Nie, nie przeniesione, tylko zamienione w dział krajowy. Póki co Koszałek służył również do przekazywania materiałów APP, więc nie sądzę, by PP się go pozbyła.
I nie wysuwałbym zbyt daleko idących wniosków, takich jak moi przedmówcy. Może być ciekawie, a jak będzie, zobaczymy.
Anonimowy pisze…
Jeśli napawdę PP miałaby to cudowne lekarstwo na "GW" nie wydawałaby co jakiś czas komunikatów trzymających w napięciu, zapowiadających "atak" cudownej gazety. Oni po prostu robią sobie reklamę i otoczkę ...takie "wejście"....i na tym się skończy. Pozostaję wierna Wyborczej. Jakoś jak dobrze przypominam Dziennik takich ataków nie czynił, nie zapowiadał , nie cudował....a tu...cuda na kiju!!!!