24 kwietnia 2007

Rekin zablokował witrynę internetową BRE BankuOto przykład dużego braku wyobraźni. BRE Bankowi tak bardzo spodobała się jego własna kampania reklamowa, że postanowił nią uraczyć również swoich klientów. W rezultacie, agresywny baner reklamowy ze znikającym krzyżykiem-wyłącznikiem zablokował skutecznie ekran i możliwości konsultacji witryny internetowej banku. Ku przestrodze.

> Tag:

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

"konsultacji witryny internetowej banku" - co to jest konsultacja witryny?

Anonimowy pisze...

Dlatego korzystam i zalecam użytkownikom sieci korzystanie z programów blokujących reklamy (np. wtyczka do Firefox'a - AdBlock, czy program Ad Muncher). Ku przestrodze.

Anonimowy pisze...

Panie Krzysztofie,
blokada, o ile byla, istniala bardzo krotko. Teraz reklama jest w formie baneru.
Pozdrowienia
Maciek Majewski

lemur pisze...

jjankowski: Nie masz reklamy z serwisów, które w AdBlocku sobie zdefiniujesz. Tak się składa, że na www.brebank.pl tą reklamę byś miał, bo nie pochodziła z adserwera, tylko z serwerów BRE Banku.

A wpis p. Krzysztof jest co najmniej spóźniony - reklama w formie top-layera zniknęła z końcem ubiegłego tygodnia, poza tym wyświetlała się tylko raz dla każdego użytkownika (precyzyjniej: dla każdego cookie).

Anonimowy pisze...

z tego samego powodu kiedys przestalem uzywac gazety.pl . teraz mam ich na adblocku i daje rade, choc serwis maja marnie zrobiony bo CSS tez wpada pod adblocka, czego na innych portalach szczesliwie nie ma.

ogolnie mowiac - te floatery to najgorsza forma reklamy w oczach uzytkownikow, i najlepsza w oczach reklamodawcow. takie zycie ;p