9 września 2007

Rozpoczynają się przygotowania do następnego spotkania Yulbiz Warszawa, które odbędzie się 25 września 2007

Rozpoczynają się przygotowania do następnego spotkania Yulbiz Warszawa, nieformalnego klub blogerów ze środowiska biznesu, dziennikarzy i przedsiębiorców nowej ekonomii. Odbędzie się ono we wtorek 25 września 2007 r. w Restauracji KOM, w Warszawie, ul. Zielna 37.

Na tym spotkaniu, wprowadzimy identyfikatory, dzięki którym będzie można zorientować się kim są uczestnicy. Na pierwszym spotkaniu w lipcu 2007 r. było nas ok. 30, każdy mógł więc przedstawić się innym. Na drugim spotkaniu w sierpniu 2007 r. było nas ok. 100 i takiej możliwości już nie było. Niektórym tego brakowało. Stąd pomysł na identyfikatory.

Pracujemy teraz z informatykiem nad stworzeniem lepszych warunków technicznych dla telekonferencji w restauracji Kom. Wiemy już, że Skype do tego się nie nadaje. Nie wyszła nam telekonferencja przez Skype z Montrealem, skad Michel Leblanc, kanadyjski konsultant ds. marketingu w internecie, twórca Yulbiz, miał mówić o „Marketingu 2.0". Może - jak to sugerował jeden z uczestników ostatniego Yulbiz - iChat będzie lepszy? Albo nagranie na wideo, ale to może okazać się zbyt skomplikowane dla niektórych prelegentów. Jeżeli macie inne sugestie, proszę o maila do mnie.

Yulbiz Warszawa - Yulbiz Warszawa Jestem też w trakcie rozmów z potencjalnym sponsorem i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Serwis społecznościowy Bebo sponsorował ostatnie spotkanie Yulbiz Warszawa.

Program spotkania:

  • 19.00-19.30 - Aperitif, powitanie uczestników, rozdanie identyfikatorów
  • 19.30-20.00 - Prezentacja sponsora
  • 20.00-20.15 - Przerwa
  • 20.15-20.45 - Telekonferencja na temat związany w Web 2.0
  • 20.45-24.00 - Dyskusja w podgrupach.

Jeżeli macie inne pomysły i sugestie, proszę o przesłanie do mnie e-maila lub o wpisanie ich na „Listę pomysłów na lepszy Yulbiz", której celem jest ulepszenie Yulbizu, nie zapominając oczywiście o jego filozofii, bo Yulbiz musi pozostać nieformalnym klubem, bez żadnej biurokracji.

Proszę o wpisywanie się na listę uczestników w celu przygotowania identyfikatorów i rezerwacji odpowiedniej ilości potraw na szwedzki bufet w restauracji Kom.

Pierwsze spotkanie Yulbiz Warszawa odbyło się 17 lipca 2007 roku w Warszawie. Uczestniczyło w nim ok. 30 osób.
Drugie spotkanie odbyło się 28 sierpnia 2007 r. Uczestniczyło w nim ok. 100 osób.

Yulbiz Warszawa jest czwartym tego rodzaju klubem, po Yulbiz Québec, Yulbiz Paris i Yulbiz Bruxelles. Yulbiz powstanie też m. in. w Barcelonie i w Nowym Jorku.

> Wiedzieć więcej:
Ok. 100 osób na wczorajszym spotkaniu Yulbiz Warszawa 28.08.07
Serwis społecznościowy Bebo będzie sponsorem spotkania Yulbiz Warszawa 28.08.07
Ok. 30 osób na pierwszym spotkaniu Yulbiz Warszawa 17.07.07
Yulbiz nie ma celu biznesowego, ale jedni znaleźli tu nową pasję, inni - nowych klientów

> Tag: internet, blog, Yulbiz, web2.0, Yulbiz Warszawa

1 komentarz:

dRaiser pisze...

I znowu muszę narzekać na termin :) Ludzie szkoły/pracy mogą mieć problemy z pojawieniem się (i tylko proszę nie wyskakiwać z "życie to sztuka wyborów" ;))