Dziś wieczorem czwarte spotkanie Yulbiz Warszawa

Dziś wieczorem czwarte spotkanie Yulbiz Warszawa. Startujemy o godz. 19.00 w warszawskiej restauracji KOM na ul. Zielnej 37.

Tematem przewodnim spotkania będzie: Jak zarobić w internecie? Warto odświeżyć swoje listy pomysłów :)

Yulbiz to nieformalny klub blogerów ze środowiska biznesu, dziennikarzy i przedsiębiorców nowej ekonomii.

Proszę o wpisywanie się na listę uczestników, która znajduje się na naszym wiki w serwisie Wetpaint. Tym razem nie mamy sponsora, tak więc uczestnicy spotkania pokryją konsumpcję z własnych środków.

Celem Yulbiz jest umożliwić spotkanie ludziom mającym podobne pasje i zainteresowania jak blogi, wiki, nowe technologie, komunikacja, internet czy biznes internetowy. Dzięki Yulbiz jedni znaleźli nowa pasje, inni nowy pomysł na biznes, inni otworzyli nowe firmy, inni wreszcie zaczęli blogować.

Yulbiz stworzył w 2006 roku w Quebec kanadyjski przedsiębiorca, konsultant ds. marketingu internetowego i bloger, Michel Leblanc. Leblanc prowadzi swój blog pod adresem: www.michelleblanc.com.

> Wiedzieć więcej o Yulbiz Warszawa
  • Trzecie spotkanie Yulbiz Warszawa odbyło się 25 września 2007 r. w Warszawie. Uczestniczyło w nim ok. 90 osób. Spotkanie było transmitowane w internecie przez Transmisje Online. Yulbiz oglądały w internecie 22 osoby z całej Polski. Sponsorem spotkania była Agora SA.
  • Drugie spotkanie odbyło się 28 sierpnia 2007 r. Uczestniczyło w nim ok. 100 osób. Jego sponsorem był serwis społecznościowy Bebo.
  • Pierwsze spotkanie Yulbiz Warszawa odbyło się 17 lipca 2007 roku w Warszawie. Uczestniczyło w nim ok. 30 osób.
  • Yulbiz Warszawa jest czwartym tego rodzaju klubem, po Yulbiz Québec, Yulbiz Paris i Yulbiz Bruxelles. Yulbiz powstanie też m. in. w Barcelonie i w Nowym Jorku.

> Tag: internet, blog, Yulbiz, web2.0, Yulbiz Warszawa

Komentarze

do zobaczenia za parę godzin